0 (328)  825  25 33  0 (546)  928  15 16 Mimarsinan Mh. 8559 Sk. No:33A - OSMANİYE

Hizmetlerimiz

Halı ve Yorgan Temizliği

Osmaniye'de kaliteli halı yıkama hizmeti almak için en doğru adrestesiniz.Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden İnci temizleme sürekli iyileştirme modeli ile her geçen gün artırmaya devam ediyor. Halı Yıkamanın Dünya`daki En İyi Yöntemi Halının Su İle Yıkanmasıdır Halılar dezenfekte edici deterjanlarla gözle görülmeyen canlılardan arındırılır.

Ev ve Apartman Temizliği

Temizlik hizmetinin en sağlıklı şekilde yapılması gereken alanların başında konut temizliği gelmektedir. Güncel yaşam alanımız olmasından dolayı, eşyaların yerleşim planı, konutun çevre ile etkileşimi çok önemlidir. Konut temizliği konusunda danışmanlık verdiğimiz gibi, istenildiği takdirde eşya temizliği ile peyzaj kontrolü de sağlanarak evin bütün temizlik hizmetini de karşılayabilmekteyiz.

İnşaat Temizliği

Yeni inşa edilmiş veya tadilat yapılmış bir yapının kaba ve ince temizliğini, yerin kullanım profiline göre uzman kadromuz gerekli ekipmanı kullanarak yapmaktadır. Bu işlemin profesyonelce yapılmasının size sağlayacağı, zaman, nakit ve sağlık açısından faydaları sizleri hizmet açısından memnun kılacaktır.